hania@vintagesounds.pl Telefon: +4822 6524234

Portfel vintage szyty ręcznie

Szukasz eleganckiego i modnego dodatku, ale nie wiesz co jest trendy? Potrzebujesz mieć coś, co przyciąga uwagę i jednocześnie przez lata będzie idealne w stylu?

Jeśli to wszystko jest Ci potrzebne, w jednej formie, proponuję portfel vintage, a najlepszy będzie tan szyty ręcznie. Taki dodatek zawsze doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu a przy tym ten styl to ponadczasowy charakter, który zawsze będzie modny. Portfel vintage to idealny pomysł na prezent dla osoby bliskiej jak i dla samego siebie. Vintage to powrót do korzeni doskonałej jakości galanterii skórzanej. A taki dodatek, który jest wykonany ręcznie, w sposób tradycyjny jest unikalny i oryginalny, jak garnitur szyty na miarę, doskonale pasujący do właściciela. Jak wybrać ten najlepszy spośród proponowanych przez sklepy? Dziś kilka słów o portfelach vintage.

Dlaczego właśnie vintage?

portfel vintage szyty ręcznie

Minimalistyczny portfel męski vintage, szyty ręcznie przez markę Belveder

Według mnie najlepsze jest to, co już sprawdzone. A galanteria vintage to właśnie klasyka, która powróciła, zawsze będzie modna, bo najlepiej podkreśla nasz indywidualizm i oryginalność. Portfele vintage to klasyka i elegancja w jednym. Najlepszej jakości są te, które są wykonane z naturalnej skóry i szyte ręcznie. Tradycyjne szycie to również gwarancja jakości dodatku. Doskonałym przykładem może być skórzany portfel męski polskiego producenta Belveder (kod produktu SKU-BW28BR, do kupienia na www.belveder.com.pl). Ten portfel vintage to kwintesencja stylu i elegancji. I jednocześnie odpowiedź na oczekiwania każdego użytkownika. Poręczny, mistrzowsko uszyty i pasujący do każdej męskiej kieszeni czy torby. Portfel vintage nie narzuca stylu, uzupełnia go.

Koniecznie zapoznaj się z całą ofertą portfeli producenta Belveder Polska:

tanie i markowe portfele producenta Belveder

portfel męski vintage

Portfel męski typu „wizytownik” na karty. Wykonany ze skóry vintage.

Portfel vintage i perfekcja po latach

portfel vintage

Portfel vintage ze skóry cielęcej.

Co jeszcze sprawia, że portfele vintage są naprawdę wyjątkowe? Ich dożywotnia gwarancja kondycji. Dzięki klasycznemu stylowi w którym są wykonane przez kolejne dekady będą modne. A dzięki perfekcyjnemu wykonaniu, tak jak podany wyżej przykład z www.belveder.com.pl trzymają fason przez lata. Wykonany z najlepszej skóry naturalnej i szyty ręcznie, stanowi o jego dożywotniej gwarancji i wytrzymałości. Taki portfel nawet po kilku sezonach intensywnego użytkowania będzie wyglądał perfekcyjnie. Najwyższej jakości naturalna skóra, ręcznie wyszyta mocnymi nićmi to sekret ponadprzeciętnej żywotności dodatku. Jeśli dodatkowo, tak jak portfel vintage marki Belveder skóra jest zaimpregnowana naturalnymi olejami roślinnymi, ten portfel będzie podczas użytkowania nabierał szlachetności. Za to właśnie kochamy vintage- za ponadczasowy styl i elegancję. To elegancja niewymuszona, pasująca każdemu. I dlatego tak unikalna.

Sztuka kaletnicza jest specyficznym zawodem wykonywanym głownie przez męskie grono rzemieślników. Galanteria firmy Belveder to esencja stylu i klasy. Portfele i plecaki vintage to mistrzowsko wykonane dzieła sztuki kuśnierskiej. Powrót do tradycyjnego szycia, pełnego pasji sprawia, że takie wyroby to dosłownie inwestycja na lata. Dlatego jeśli szukasz doskonałej jakości portfela, szytego ręcznie, sprawdź ofertę Belveder. To produkty najwyższej jakości, z pewnością każdy znajdzie ten szyty na jego miarę.