hania@vintagesounds.pl Telefon: +4822 6524234

Torby męskie vintage polskiego rzemiosła

W tym rozdziale postanowiłam zaprezentować Państwu szczególny element garderoby vintage.

Najmodniejsi mężczyźni wcale nie ubierają się w drogich sklepach. Tacy mężczyźni wiedzą, że dodatki kreują całość i wizerunek. Dlatego modny mężczyzna szuka dla siebie dodatków unikalnych i oryginalnych takich jak torba vintage. Ale modny mężczyzna zdaje sobie sprawę, że sam styl vintage to jeszcze nie wszystko. Najbardziej elegancką torbą męską vintage będzie dla niego ta od rzemieślnika. Czyli łącząca niepowtarzalność ze stylem. Takim, jakim jest właśnie TEN mężczyzna. Oto kilka słów o męskich torbach vintage od rzemieślnika.

Stare czy jednak nowe?

torba męska vintage belveder

Na zdjęciu przykład torby w stylu vintage od szwalni Belveder

Torby vintage kojarzą się zwykle z dużym formatem i fabrycznie postarzaną skórą, która nowemu produktowi „dodaje lat”. A nie do końca tak jest właśnie. Zacznijmy od tego, że dobrej jakości męska torba vintage jest idealna gdy uszyta jest z naturalnej skóry. To surowiec, który najlepiej sprawdza się w użytkowaniu i daje gwarancję długowieczności. Owszem, taka skóra poprzez specjalną obróbkę czasem jest przecierana aby dać wrażenie starości. Częściej torby vintage szyte są ze skóry w naturalnym kolorze, która dzięki tradycyjnemu garbowaniu i impregnacji olejami roślinnymi, z czasem nabiera ciemniejszej barwy. I jeszcze jedna ważna kwestia. Torby vintage od rzemieślnika nie pochodzą z masowej produkcji, są starannie i estetycznie wykończone, z dbałością o każdy detal. Doskonałym przykładem takiej torby vintage jest torba skórzana Outlander (do nabycia na www.belveder.com.pl, kod produkty SKU-BH71BR). Skóra bawola została zakonserwowana w tradycyjny sposób, co z jednej strony dodało jej wodoodporności, z drugiej zaś charakteru i zabezpieczyło naturalny kolor. Oznacza to, że podczas użytkowania nabierze ona szlachetności starej skóry, w sposób naturalny.

Gdzie kupić męską torbę vintage?

Możliwości jest wiele. Jeśli jednak nie masz zaprzyjaźnionego kaletnika oraz dobrego dostawcy surowców, zdaj się na polskich producentów. Jednym z nich jest Belveder – producent toreb vintage oraz w stylu retro, szytych w małych zakładach rzemieślniczych. Stanowi to wizytówkę i gwarancję firmy Belveder, którą producent na swe wyroby daje dożywotnią. Oczywiście oferta sklepu nie ogranicza się jedynie do męskich toreb vintage, bo znajdziesz tu wiele innych ofert, które łączy najwyższa, mistrzowska jakość i uczciwa cena. Priorytetem firmy jest najlepsza jakość produktów, którą widać już na zdjęciach. Powrót do korzeni rzemiosła i ręczne wykonanie proponowanych przez Belveder męskich toreb vintage stawia je w światowej czołówce wyrobów galanteryjnych.

torba vintage szyta w Polsce

Torby vintage to często asortyment wykonywany na zamówienie, na Belveder Polska możecie zobaczyć więcej zdjęć tego modelu.

Do czego pasuje torba vintage?

Do wszystkiego. Każdy mężczyzna w swej szafie powinien mieć torbę vintage, bo podkreśla styl i elegancję mężczyzny. Torba vintage, jeśli jest doskonale wykonana niewątpliwie najlepiej podkreśli wyjątkowość każdego właściciela, tym bardziej jeśli uszyta jest tak jak wyroby Belveder przez rzemieślników, a nie taśmowo. To dodaje jej klasy, szlachetności i dożywotniej gwarancji. Któż nie chciałby mieć takiej torby?